گالری ما

اگر در سایت بزودی های زیادی می بینین بخاطر اینه که میخوایم کارها رو با استاندارد بالا انجام بدیم و همه بخش ها با هم هماهنگی های لازم رو داشته باشن و اگر هر روز به سایت ما سر بزنین کلی تغییرات جدید رو میبینین و شگفت زده میشین. از اینکه همراهیتون رو با ما ادامه میدین سپاس گذارم چون میخوایم باهم و در کنار هم در مسیر درست صادرات محصولات کشاورزی قرار بگیریم و با هم نتایج فوق العاده ای رو بسازیم.

همراه شما الیاس اخلاصی - مدیر و موسس شرکت کشاورزان چهارفصل

میدونم که بزرگترین دغدغه ات سالم رسوندن محصولات کشاورزی به کشورهای اروپایی و آسیایی از جمله روسیه، آلمان، سوئد، هند، امارات متحده عربی، قطر و ... است و با سالم نرسیدن محصولاتت متحمل ضررهای مالی و از دست دادن مشتریانت شدی و هنوز هم این چالش رو داری، چون ما هم در سال 1392 این تجربیات تلخ رو داشتیم.
هم اکنون با تیم تحقیقاتی مان و تجربیات عملی مختلفی که در صادرات محصولات کشاورزی بدست آوردیم میتونیم با فرستادن کارشناس خودمون، قدم به قدم شما رو همراهی کنیم تا از سالم رسیدن محصولاتت به کشورهای نامبرده اطمینان پیدا کنی. برای ثبت درخواست روی بنر بالا کلید کن.

آدرس مبدأ*

برای دیدن گالری هر محصول کافیه از منوی پایین روی اسمش کلیک کنی

برای دیدن گالری هر محصول کافیه از منوی پایین روی اسمش کلیک کنی...

شرکت کشاورزان چهارفصل از سال ۹۵ در زمینه آموزش بسته بندی، افزایش ماندگاری و نحوه صادرات محصولات کشاورزی به تمام نقاط جهان در حال فعالیت می باشد. همچنین این شرکت از سال ۹۲ در زمینه تامین، بسته بندی، افزایش ماندگاری و صادرات محصولات کشاورزی به کشورهای اوراسیا و قاره اروپا فعالیت می کند. شرکت کشاورزان چهارفصل همواره در تلاش است تا با بهبود عملکرد خود آسودگی خاطر مشتریان را در این حوزه برطرف نموده و بتواند با گسترش بستر فعالیت خود در زمینه صادرات محصولات کشاورزی در راه خدمت به میهن عزیزمان قدم بردارد.

الیاس اخلاصی