میدونم که برای فروش بادمجان لامپی گلخانه ای دغدغه ها و ترس های زیادی داری که ما تک تک اونا رو حل کردیم.

دغدغه اولت اینه که میخوای با صادر کننده ای کار کنی که به صورت مداوم و منظم ازت خرید داشته باشه و این خرید به گونه ای باشه که در نقاط عطف بازار از جمله توی تعطیلات ژانویه، تعطیلات عید نوروز، بعد از ۲۰ اردیبهشت، ماه خرداد و … که اکثر افراد و شرکت ها توی این بازه های زمانی خریدی انجام نمیدن، اون صادر کننده ازت خرید کنه. در واقع قدرت صادر کننده واقعی در نقاط عطف بازار مشخص میشه و ما چون با شرکت های پخش کننده بزرگی در بازار روسیه قرارداد داریم میتونیم این تعهد رو بدیم که به صورت پایدار ازت خرید میکنیم و مطمئن باش در صورت عدم امکان خرید توسط ما هیچ شرکت دیگه ای هم قادر به انجام اینکار نیست. علاوه بر این، بازارهای جایگزینی هم برای کشور روسیه داریم و برای اتفاقات فورس ماژور همه این موارد از قبل پیش بینی شده تا بتونیم تدوام خرید رو از شما گلخانه دار عزیز داشته باشیم. همچنین قراردادی شامل تعهدات ما به شما و همچنین شما به ما بسته میشه که بتونیم یک همکاری درست و استاندارد رو با همدیگه شکل بدیم.

دغدغه دومت اینه که فاکتورهات به صورت منظم در اختیارت قرار بگیره که ما با نرم افزار اختصاصی ای که آماده کردیم، به محض مشخص شدن وزن بار بسته بندی شده و میزان درجه ۱ و درجه ۲ بودنش ، فاکتورتون به وسیله خود نرم افزار آنلاین صادر میشه و شما گلخانه دار عزیز میتونی با نام کاربری و رمز عبورت وارد پنل کاربری خودت بشی و در قسمت گزارشات – قسمت صدور فاکتور،  فاکتورتو بتونی به راحتی و بدون نیاز به هیچگونه پیگیری و تماس ببینی و همه این موارد به راحتی به صورت آنلاین توسط پنل کاربریت در نرم افزار ما قابل دیدنه. علاوه بر این، ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بعد از اینکه قبض باسکول بارت صادر شد، قبضت توی پنل کاربری بارگذاری میشه و یک پیامک اطلاع رسانی به صورت خودکار برات ارسال میشه. لازم به ذکره که همه اطلاعیه ها و فرآیند های دیگه پنل کاربریت هم با ارسال پیامک بهت اطلاع رسانی خواهد شد.

دغدغه سومت فروش بادمجان لامپی گلخانه ای با قیمت مناسب و اطلاع از قیمت بروز اونه که میتونی به صورت روزانه وارد پنل کاربری خودت بشی و از اونجا به صورت آنلاین قیمت کلیه محصولاتی که توی اون شهر و پروژه خاص در حال خرید هستیم قابل دیدنه. همچنین ممکنه افراد و شرکت های دیگه ای هم وجود داشته باشن که برای یک یا دو کانتینر خودشون نیاز فوری به خرید محصول داشته باشن و قیمت بالاتری رو پیشنهاد بدن که مسلما این فرد یا شرکت با کسی که به صورت مداوم از شما خرید میکنه متفاوته و باید شما گلخانه دار عزیز تداوم و اطمینان کل فصل برداشت رو در نظر داشته باشی.

دغدغه چهارمت پرداخت به موقع هست که بعد از اینکه فاکتور در پنل کاربریت ثبت شد، بسته به تناژ و درخواست شما و توافق طرفین در قرارداد، امکان پرداخت مبالغ به صورت فاکتور به فاکتور وجود داره. همچنین این امکان هم وجود داره که مبلغ کف و سقف برای واریزی مشخص بشه و بر طبق این توافق واریز برای شما انجام بگیره.

دغدغه پنجمت اینه که به موقع ماشین حمل و نقل برات سبدهای خالی مورد نیازتو بیاره و به موقع هم سبدهای پر محصولتو به سردخونه انتقال بده. ما به وسیله نرم افزار اختصاصی خودمون این مسئله رو حل کردیم که شما به صورت آنلاین میتونی وارد پنل کاربری خودت بشی و از قسمت درخواست‌ها – درخواست سبد خالی بدی تا بعد از طی شدن فرآیند و تأیید شدن درخواست توی پنل کاربری، سبدهای خالی رو به دستت برسونیم. همچنین برای تحویل دادن سبد پر محصولت به راننده هم فرآیندی مشابه انجام میشه.

 

نحوه سفارش

برای خرید میتونی با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشی تا یک همراهی خوب رو رقم بزنیم...

به آسونی یک چشم برهم زدن

میتونی وارد بازارهای جهانی بشی !
قبل از ثبت سفارش میتونی با کارشناسان ما تماس بگیری ولی برای تامین محصول مورد نیازت فقط به صورت آنلاین از ساعت ۱۱ تا ۱۴ میتونی ثبت سفارش کنی و بعد از ثبت سفارش کارشناسان ما با شما تماس میگیرن و هماهنگی های بعدی رو انجام میدن

ماه هایی که میتونیم بادمجان لامپی گلخانه ای مورد نظر شما رو تامین کنیم :

آذر ماه

دی ماه

بهمن ماه

 اسفند ماه

 فروردین ماه

 اردیبهشت ماه

 خرداد ماه

 

 

امروز چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ – ساعت ۰۱:۱۷

برای دیدن فرم ثبت سفارش در این قسمت و همچنین گرفتن قیمت آنلاین باید حتما عضو سایت باشی.

"*" indicates required fields

مرحله ۱ از ۳

محصول : بادمجان لامپی گلخانه ای

همراه باهم ، قدم به قدم...