دوره بسته بندی، افزایش ماندگاری و حمل و نقل سبزیجات و صیفی‌جات

محصول خیار خاردار

زبان

فارسی

درس ها

به زودی

طول دوره

به زودی

ویدئو ها

به زودی

میزان مهارت

به زودی

برای شروع پولسازی پایدار و مداوم آماده ای؟

به زودی…

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
فرصت به اتمام رسید!

نمی دونم از چه طریقی و چگونه به این صفحه هدایت شدی ولی اینو میدونم یا از وضعیت مالی ات خسته شدی یا از خدا برای بهتر شدن وضعیت مالی ات کمک خواستی ؟

اینجا حرف من از بالاترین شکل پولسازی یعنی پولسازی پایدار ، مداوم و کنترل تمام پولسازی در دستان خودت خودت باشه که تعداد خیلی کمی هستند که این شکل پولسازی را باور می کنند و می پذیرند که با درک قوانین در این مسیر به ایده هایشان عمل کنن و با طی کردن تکامل شان و لذت بردن از مسیر بتواند پولسازی پایدار و مداوم رو تجربه کنن.

من هم مثل شما و هزاران نفر دیگه روش های مختلفی رو برای پولسازی پایدار و مداوم امتحان کردم.

🔸 اوایل فکر میکردم هر چه مغازه بزرگتری و جای شلوغ تری داشته باشم میتونم پولسازی بیشتری کنم، درسته مقداری درآمدم  بیشتر شد ولی به همان نسبت هزینه های من هم بیشتر شدو در کل وضعیت مالی ام تغییری نکرد. بعد فکر کردم که تبلیغات روی بیلبورد باعث افزایش درآمدم میشه ولی چند تا مشتری جدیدی که اومد که با هزینه های هنگفت تبلیغات روی بیلبورد تقریبا یکی شد. بعد فکر کردم زدن پیج اینستاگرام باعث افزایش درآمدم میشه ، دنبال کنندگانم بیشتر شد، مقداری درآمدم بهتر شد ولی پایداری و مداومت نداشت. بعد فکر کردم کارمندان متخصص زیاد میتونه منو به درآمد ثابت و پایدار برسونه که این هم نشد.

🔸 بعد فکر کردم خواندن کتاب و شرکت کردن در دوره های فروش ، بازاریابی و حتی مدیریت میتونه منو به پولسازی مداوم و پایدار برسونه و بخاطر یادگیری اطلاعات جدیدکه قبلا هیچی از اونا نمی دونستم خیلی خوشحال بودم و فکر میکردم دیگه تمومه و فقط باید بشینم و پول هارو جمع کنم ولی من وارد مسیر بیراهه ای شدم که 6 سال به آزمون و خطا مشغول بودم چون تمرکز این کتاب ها و دوره ها به چیزهای بیرونی مثل اعتبار ، سابقه کار ، گذاشتن تبلیغات داخل سایت ها و شبکه های اجتماعی ،ساختن سایت ، گذاشتن فیلم های آموزشی در سایت، فعالیت روزانه و گسترده در شبکه های اجتماعی، استخدام کارمندان زیاد، تاسیس شرکت، ثبت برند و … است  و بدتر از آن این بود که مثال های شرکت ها و آدم های ثروتمند جهان رو میزدن که اونا این کار رو کردند و به درآمد های ملیاردی رسیدن شما هم باید این کار رو بکنی تا به درآمدهای چند صد میلیونی برسی و این هم نشد.

🔸 خلاصه هر کاری که شما بگی من انجام دادم که به درآمد ثابت و پایدار برسم نمی شد که نمی شد یعنی من همیشه خوب پول میساختم ولی این پول ها به شکل های الکی خرج می شد،کلا پول نداشتم و بعد از مدتی پولسازی ام کم می شد یا بعضی ماه ها به صفر می رسید. بارها خودمو شرزنش میکردم که چرا پول هایی که میسازم به این راحتی از دست میدم و همیشه یا بدهکارم یا در بهترین حالت صفر هستم و این سرزنش ها و خودخوری ها تمرکز منو روی بدهکاری و از دست دادن پول برده بود و دقیقا هر دفعه به شکل های مختلف این پول ها از دست می رفت.

🔸 در یک روز گرم تابستانی واقعا از خداوند خواستم که منو به مسیری هدایت کنه که واقعا دوستش دارم و در این مسیر بتونم پولسازی های زیادی بکنم و سال 87 به شکل خیلی عجیبی با فیلم راز آشنا شدم و متوجه شدم که افکار من اتفاق های زندگی منو می سازه و شروع کردم به صحبت کردن در مورد قانون جذب و میخواستم همه رو به این مسیر هدایت کنم و ساعت ها با دیگران سر این موضوع مجادله میکردم و بعد شروع به خواندن کتاب های موفقیت کردم و خیلی زود شرایط زندگی ام دگرگون شد و بعد 6 سال پولسازی های چند صد میلیونی در ماه داشتم ولی باز پول ها به شکل های مختلف از دست می رفت.

🔸 هر دفعه به خودم قول میدادم که دفعه بعدی از پول هایی که میسازم مراقبت کنم و این باعث شده بود که خیلی ترسو شوم و از حرکت های بزرگتر در کارم که باعث رشد و پیشرفت می شد دوری کنم ولی باز هم همان آش و کاسه بود و مثل معتادی شده بودم که هزاران دفعه تصمیم به ترک مواد مخدر گرفته ولی باز شروع به مصرف مواد مخدر میکنه ،واقعا از این وضعیت خسته و کلافه شده بودم که چرا هر چه پولسازی ام بیشتر میشه باز من بدهکارم یا پولی ندارم.

🔸 کمتر کسی است که این روزها اسم قانون جذب به گوشش نخورده باشه و در مورد قانون جذب کتاب و مقاله ای نخونده باشه یا فیلمی ندیده باشه ولی چرا افراد مثل قبل من نتیجه نمی گیرن. اکثرا این طور شنیده یا دیدی که به وسیله قانون جذب به هرچیزی فکرکنی میرسی، پس خواسته تو مشخص کردی ، اونو تصویر سازی کردی، هر روز شکر گذاری کردی و منتظر شدی که خدا بزودی خواسته تو اجابت کنه و دقیقا خیلی زود نشانه هاش رو دیدی و خیلی خوشحال شدی که خدایا سپاس ولی هر چه منتظر شدی نتیجه ای که میخواستی اتفاق نیافتاده و بعد از مدتی حتی بدتر از قبل سرخورده و ناراحت شدی و دوباره ذهنت سراغ چیزهای بیرونی مثل شغل خاصی ، سرمایه اولیه ، پدر پول دار ، داشتن پارتی ، جنسیت ، سن ، مکان زندگی ،نداشتن استعداد و … میره و خیلی هاتون بی خیال همه چیز می شین و به زندگی روزمره بدون هدف ادامه می دین و خیلی هاتون که مصمم و با انگیزه هستین میروین سراغ دوره های صادرات ، ارز دیجیتال ، بورس و … و فکر میکنی الان پول در ارزهای دیجیتال ، صادرات و بورس است ولی بعد از مدتی متوجه میشی که پولسازی که میخواهی اتفاق نمی افته.

🔸 بعد از ساعت ها فکرکردن و تحقیق کردن متوجه شدم که من با شناسایی باورهای محدود کننده مذهبی ام که مانع از ورود ثروت به زندگی ام میشد پولسازی ام ساده تر و سریعتر شده بود ولی شخصیت و عادت های من تغیر نکرده بود و تا شخصیت و عادت های فکری و رفتاری من تغییر نکنه من نمی تونم به پولسازی مداوم و پایدار برسم. بارها تصمیم به تغییر عادت های فکری و رفتاری خودم کردم و بعد از مدتی که شرایط تغییر میکرد سرمست تغییرات پولسازی میشدم و مشغول کارهای روزمره میشدم و به طور نامحسوس و ناخوداگاه دوباره به عادت های رفتاری و فکری خودم برمیگشتم و پولسازی ها مثل یخ آب می شد و دوباره بدهکار بودم یا پول نداشتم و این بدهکاری و پول نداشتن ها منو تحت فشارهای روانی خیلی زیادی میذاشت که منو بی انرژی و بی انگیزه میکرد. بعد متوجه شدم برای تغییر عادت های فکری و رفتاری ام که از بچگی به مرور در ذهن من ریشه دوانده و الان تبدیل به یک درخت تنومند ، کلفت و بزرگ شده باید تصمیمی از جنس جهاد اکبر بگیرم تا بتونم عادت های فکری و رفتاری ام و در نتیجه شخصیتم تغییر کنه و از مدار بی پولی و بدهکاری وارد مدار پولسازی مداوم و پایدار شوم.

🔸 در یک شب تابستانی تصمیمی از جنس جهاد اکبر گرفتم که تعهدی بی نهایت ، اشتیاق و انرژی فراوان در من ایجاد کنه که بتونم به طور شبانه روز روی عادت های فکری و رفتاری خودم کار کنم تا کم کم عادت های فکری و رفتاری من تغییر کنه تاکید میکنم کم کم عادت های فکری و رفتاری من تغییر کرد و من وارد مسیر اختصاصی و منحصر به فرد الهی خودم شدم و شغل ام برای من بزرگترین و لذت بخش ترین شغل پولساز جهان شد و تعهد و انرژی من برای تغییر عادت های فکری و رفتاری ام بیشتر شد و به اندازه ای که عادت های فکری و رفتاری ام را تغییر دادم نتیجه گرفتم و این کار تا پایان عمر ادامه داره .

🔻در دوره بزرگترین شغل پولساز جهان بهت میگم :

چگونه تصمیمی از جنس جهاد اکبر بگیری که بتونی بر قدرت باورهای محدود کننده ات غلبه کنی و کم کم عادت فکری و رفتاری خودتو تغییر بدی و از مدار بی پولی وارد مدار پولسازی پایدار و مداوم بشی؟

چگونه باورهای محدود کننده فکری و رفتاری تو شناسایی کنی که بتونی اونارو رها کنی ؟

چگونه باورهای قدرتمند کننده ای بسازی که به مسیر اختصاصی و منحصر به فرد الهی خودت هدایت بشی؟

چگونه به ایده هایی که در مسیر اختصاصی و منحصر به فرد الهی ات میشه عمل کنی تا با طی کردن تکامل ات پولسازی پایدار و مداوم رو تجربه کنی ؟

چگونه در انجام کارها تصمیم گیری کنی که نتیجه این تصمیم گیری ها همیشه صد درصد درست باشه؟

چگونه در مسیر اختصاصی و منحصر به فرد الهی خودت بمانی و از مسیرهای فرعی و بیراهه دوری کنی ؟

هر جلسه حاوی تمرین های عملی است که باید متعهدانه به آنها عمل کنی.

🔸 اگر تا اینجا به خواندن ادامه دادی بدون که آمادگی اینو داشتی که پولسازی پایدار و مداوم را تجربه کنی و گرنه هزاران نفر به این صفحه هدایت شدن ولی با خواندن چند خط اول صفحه رو بستن و ادامه ندادن چون آمادگی شو نداشتن و در مدار ثروت نبودن ولی آمادگی به تنهایی کافی نیست و باید تصمیمی از جنس جهاد اکبر بگیری تا بتوانی باورهای محدودکننده ای که از بچگی در ذهن ات از طرف خانواده ، معلمان ، جامعه و دوستان ریشه دوانده رو رها کنی و به جای آنها باورهای قدرتمند کننده ای بسازی که به مسیر اختصاصی و منحصفر به فرد الهی خودت هدایت بشی و به ایده هایی که بهت الهام میشه عمل کنی تا با طی کردن تکامل ات بتوانی پولسازی پایدار و مداوم رو تجربه کنی.

🔸 مهمترین دلیلی که باعث شد که من با این همه شکست و بدهکاری ادامه بدهم اشتیاق ، انرژی و تعهدی بود که نسب به یادگیری و تغییر داشتم تا بتونم پولسازی مداوم و پایدار رو تجربه کنم پس برای کسانی که برای خودشان ارزش قائل هستند و مثل من اشتیاق ، انرژی و تعهد لازم رو دارن یک خبر خوب دارم .

کسانی که تا 14دیماه دوره بزرگترین شغل پولساز جهان رو خرید کنن میتونن  این دوره رو با قیمت 4000000 تهیه کنن و بعد از تاریخ 14 دیماه ماه دوره با قیمت بعدی خود یعنی 4900000 به فروش می رسد.

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
فرصت به اتمام رسید!

جلسه اول دوره در تاریخ 14 /09 /1400 روی سایت بارگذاری میشه و پس از آن هر 4 روز یکبار جلسه بعدی روی سایت گذاشته میشه و اگر میخواهی همراه من و دیگر همراهیان هم مدار خودت جلسه به جلسه جلو بری و سوالات خودتو  هر جلسه بپرسی تا در آخر جلسه بعدی به مهمترین سوالات جلسه قبلی پاسخ داده بشه، دوره رو تا قبل از 14 شهریور ماه تهیه کن تا بتونی در این جمع هم مدار و هم فرکانس قرار بگیری  و از مشارکت دیگر همراهیان دوره برای حل مسائل ات بهره ببری و بتونی ساده تر و سریعتر در مسیر اختصاصی و منحصر به فرد الهی خودت گام برداری.

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
فرصت به اتمام رسید!
اشتراک گذاری دوره:

برای شروع پولسازی پایدار و مداوم آماده ای؟

سایر دوره ها:

دوره روانشناسی تجارت

How to build a successful email newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. aulla sit amet magna sodales, interdum tortor etlert of urna interdum quam bibend.

How to build a successful email newsletter

5 lessons - 4:11 hours
View Course

دوره فروشنده پولساز

How to build a successful email newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. aulla sit amet magna sodales, interdum tortor etlert of urna interdum quam bibend.

How to build a successful email newsletter

5 lessons - 4:11 hours
View Course

دوره نبایدهای صادرات

How to use online reviews to boost your business

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. aulla sit amet magna sodales, interdum tortor etlert of urna interdum quam bibend.

How to use online reviews to boost your business

5 lessons - 4:11 hours
View Course

نظرات دانشجویان ما: