میدونم که برای صادرات فلفل رنگی دغدغه ها و ترس های زیادی داری که ما تَک تکِ اونارو حل کردیم:

دغدغه اول سالم رساندن فلفل رنگی به مقصد صادراتی است که ما ماندگاری گیلاس رو تا 40 روز افزایش می دهیم که میتونی اینجا کلیک کنی و تمام مراحل اونو مشاهده کنی ؟

دغدغه دوم وزن فلفل رنگی است که پنج گلخانه دار 15 هکتار گلخانه به سفارش ما و برای ما فلفل رنگی تولید می کنند که میتونی اینجا کلیک کنی و تمام مراحل اونو مشاهده کنی ؟

دغدغه سوم بسته بندی فلفل رنگی است که با توجه به کشور صادراتی فرق میکنه که میتونی اینجا کلیک کنی و انواع مختلف بسته بندی گیلاس ما رو ببینی و بسته بندی خودتو انتخاب کنی ؟

دغدغه چهارم قیمت گرفتن و ثبت سفارش است که میتونی هر روز از ساعت 11 تا 14 در زیر همین صفحه قیمت ما رو  با توجه به وزن فلفل رنگی ، نوع بسته بندی و میزان ماندگاری انتخابی به صورت آنلاین ببینی و در صورت تائید سفارش خودتو ثبت کنی و 50 میلیون آنلاین  پرداخت کنی تا از بابت ثبت سفارش خیالت راحت بشه و بعد از اون کارشناسان ما سریع با شما تماس میگیرین و مراحل بعدی رو با شما هماهنگ میکنن؟

راهنمای ثبت سفارش

دغدغه پنجم فرستادن یک ناظر برای نظارت بر بسته بندی است که در زمان ثبت سفارش و در مرحله دوم یعنی تکمیل مشخصات میتونی نام و نام خانوادگی و شماره اونو ثبت کنی تا کارشناسان ما با ناظر شما هماهنگ کنن و در زمان بسته بندی در سردخانه حضور پیدا کنن.

دغدغه ششم آماده کردن ماشین در زمان مقرر است که میتونی اینجا کلیک کنی و داستان مارو از اینجا بخونی و با آرامش ثبت سفارش کنی؟

دغدغه هفتم نحوه پرداخت ها و تسویه حساب است که میتونی اینجا کلیلک کنی و با جزئیات کامل از آن باخبر بشی ؟

نحوه سفارش

برای تأمین محصول مورد نیازت میتونی با کارشناسان ما در ارتباط باشی تا یک همراهی خوب رو رقم بزنیم...

به آسونی یک چشم برهم زدن

میتونی وارد بازارهای جهانی بشی !
قبل از ثبت سفارش میتونی با کارشناسان ما تماس بگیری ولی برای تامین محصول مورد نیازت فقط به صورت آنلاین از ساعت 11 تا 14 میتونی ثبت سفارش کنی و بعد از ثبت سفارش کارشناسان ما با شما تماس میگیرن و هماهنگی های بعدی رو انجام میدن

ماه هایی که میتونیم فلفل رنگی مورد نظر شما رو تامین کنیم :

بهمن ماه

اسفند ماه

فروردین ماه

 اردیبهشت ماه

 

 

امروز جمعه 11 آذر 1401 – ساعت 02:50

برای دیدن فرم ثبت سفارش در این قسمت و همچنین گرفتن قیمت آنلاین باید حتما عضو سایت باشی.