میدونم که برای صادرات گوجه گلخانه ای دغدغه ها و ترس های زیادی داری که ما تَک تکِ اونارو حل کردیم:

دغدغه اول سالم رساندن گوجه گلخانه ای به مقصد صادراتی است که ما ماندگاری گوجه گلخانه ای رو تا ۲۵ روز افزایش می دهیم که میتونی اینجا کلیک کنی و  تمام مراحل اونو مشاهده کنی ؟

دغدغه دوم وزن گوجه است که ده ها گلخانه دار ۳۰ هکتار گلخانه به سفارش ما و برای ما گوجه گلخانه ای تولید می کنند که میتونی اینجا کلیک کنی و تمام مراحل اونو مشاهده کنی ؟

دغدغه سوم بسته بندی گوجه گلخانه ای است که با توجه به کشور صادراتی فرق میکنه که میتونی اینجا کلیک کنی و انواع مختلف بسته بندی گوجه گلخانه ای ما رو ببینی و بسته بندی خودتو انتخاب کنی ؟

دغدغه چهارم قیمت گرفتن و ثبت سفارش است که میتونی هر روز از ساعت ۱۱ تا ۱۴ در زیر همین صفحه قیمت ما رو  با توجه به وزن گوجه گلخانه ای ، نوع بسته بندی و میزان ماندگاری انتخابی به صورت آنلاین ببینی و در صورت تائید سفارش خودتو ثبت کنی و ۵۰ میلیون آنلاین  پرداخت کنی تا از بابت ثبت سفارش خیالت راحت بشه و بعد از اون کارشناسان ما سریع با شما تماس میگیرین و مراحل بعدی رو با شما هماهنگ میکنن؟

راهنمای ثبت سفارش

دغدغه پنجم فرستادن یک ناظر برای نظارت بر بسته بندی است که در زمان ثبت سفارش و در مرحله دوم یعنی تکمیل مشخصات میتونی نام و نام خانوادگی و شماره اونو ثبت کنی تا کارشناسان ما با ناظر شما هماهنگ کنن و در زمان بسته بندی در سردخانه حضور پیدا کنن.

دغدغه ششم آماده کردن ماشین در زمان مقرر است که میتونی اینجا کلیک کنی و داستان مارو از اینجا بخونی و با آرامش ثبت سفارش کنی؟

دغدغه هفتم نحوه پرداخت ها و تسویه حساب است که میتونی اینجا کلیلک کنی و با جزئیات کامل از آن باخبر بشی ؟

نحوه سفارش

برای تأمین محصول مورد نیازت میتونی با کارشناسان ما در ارتباط باشی تا یک همراهی خوب رو رقم بزنیم...

به آسونی یک چشم برهم زدن

میتونی وارد بازارهای جهانی بشی !
قبل از ثبت سفارش میتونی با کارشناسان ما تماس بگیری ولی برای تامین محصول مورد نیازت فقط به صورت آنلاین از ساعت ۱۱ تا ۱۴ میتونی ثبت سفارش کنی و بعد از ثبت سفارش کارشناسان ما با شما تماس میگیرن و هماهنگی های بعدی رو انجام میدن

ماه هایی که میتونیم گوجه گلخانه ای مورد نظر شما رو تأمین کنیم :

آبان ماه

آذر ماه

دی ماه

 بهمن ماه

 اسفند ماه

 فروردین ماه

 اردیبهشت ماه

 

 

امروز چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ – ساعت ۰۱:۴۵

برای دیدن فرم ثبت سفارش در این قسمت و همچنین گرفتن قیمت آنلاین باید حتما عضو سایت باشی.

همراه باهم ، قدم به قدم...