داستان ما

ما فرآیند صادرات پولساز رو خلق کردیم...

کشاورزان چهارفصل

آموزش

کشاورزان چهارفصل

بسته بندی

کشاورزان چهارفصل

افزایش ماندگاری

کشاورزان چهارفصل

صادرات

داستان تولد شرکت کشاورزان چهارفصل مزرعه سبز

از بچگی علاقه زیادی به کار داشتم و دوران ابتدایی در روستای قاسم آباد جیرفت میخواستم همراه پسرخاله ها و پسر دایی هام کار کنم و برای خودم درآمد داشته باشم ولی پدرم نمی ذاشت و میگفت درستو بخون من همون پولو خودم بهت میدم .

از طرف دیگه عاشق فوتبال بودم و اگر یک روز فوتبال بازی نمی کردم سردرد می گرفتم ولی پدرم اجازه نمیداد و میگفت درسات مهم تره تا جایی که سال دوم راهنمایی در یک مقطع زمانی حتی زنگ ورزش هم نمی تونستم فوتبال بازی کنم ولی علاقه شدید من به فوتبال به این راحتی خاموش نمی شد و من با توپ کوچک برادرم بازی میکردم که اونم ازم گرفته شد و بعد با پرتقال والنسیا بازی میکردم که اونم ازم گرفته شد.

از اینکه در چارچوب درس خوندن محدود می شدم و نمی تونستم در کنار درسم کار کنم و فوتبال بازی کنم خیلی اذیت می شدم که این محدودیت آتشی رو توی وجودم شعله ور کرد که به دنبال آزادی برم.

میخواستم آزادی رو در بخش های اقتصادی ، عاطفی ، جسمی و آموزشی تجربه کنم و از ۱۹ سالگی شروع به کار کردن کردم و کسب و کارهای متعددی  از جمله کافی نت ، شرکت کامپیوتری ، کشت گوجه زمینی ، راه اندازی مغازه لوازم کشاورزی و در هر کدوم خیلی خوب پولسازی کردم و تجربیات زیادی کسب کردم ولی مشکل اصلی این بود که این پول ها به شکل های گوناگون خرج میشد و آخر ماه پولی نداشتم.

هر دفعه به این فکر میکردم که چرا این پول ها که ساخته میشه به شکل های الکی خرج میشه و من چرا خیلی  وقت ها پول کافی ندارم و این نداشتن آزادی مالی منو خیلی اذیت میکرد.

اشتیاق من به آزادی باعث شد خداوند من رو به مسیر آزادی بی نهایت هدایت کنه ، مسیری که بتونم در کار آموزش پولسازی مداوم و پایدار و کار صادرات که به اون بی نهایت علاقه دارم  و اونو رسالت زندگی ام میدونم گام بردارم که کل این مسیر رو در دو جمله برای شما بیان می کنم :

  1. شرک بزرگترین و مهم ترین عامل نرسیدن به ثروت است.
  2. توحید بزرگترین و مهم ترین عامل رسیدن به ثروت است.

شرک یعنی قدرت دادن به هر عامل بیرونی از خودت.

 توحید یعنی تنها منبع قدرت را نیرویی بدانی که کنترل زندگی ات را در دست باورهایت قرار داده است.

شرک یعنی روی حرف رئیس بانک ، رئیس اداره و قول دوستت یا هر چیزی بیرون از خودت حساب باز کنی و دقیقا الان برای خودت یادآوری شد که هر زمان روی کسی یا چیزی حساب کردی دقیقا از همان جا ضربه خوردی و هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ روحی دچار مشکل شدی.

برای من هم به شکل های مختلف این موضوع تکرار شد، از قول دوستم برای وام که برادرش رئیس بانک بود تا اقوامی که قول پول قرضی و انجام کار با همدیگه دادن تا قول های دیگه که انجام نشد.

از بچگی از وابستگی به کسی یا چیزی نفرت داشتم و این بدقولی ها و تنها گذاشتن ها من را اذیت میکرد و من را به سمتی هدایت کرد که به دنبال اصول پولسازی باشم به شکلی که کنترل کار به طور کامل دست خودم باشه و پولسازی پایدار و مداوم داشته باشم تا آزادی مالی را تجربه کنم.

با یکی از دوستانم در مورد پولسازی صحبت میکردم و میگفتم میخواهم چه کارهایی بکنم که به آزادی مالی برسم که دوستم سی دی فیلم راز را بهم داد و بعد از مدتی که فیلم راز رو دیدم تمام وجود منو از شادی و احساس خوب فرا گرفت و من وارد مسیری شدم که از بچگی به دنبال اون بودم.

از بچگی چشم زخم رو باور نداشتم و اینکه کسی بتونه در زندگی من دخالت کنه قلبم درد میگرفت و میگفتم پس عدالت خدا کجاست که بعضی نفرها میتونن در زندگی دیگران دخالت کنن.

قانون جذب من را به سمت توحید و یکتاپرستی هدایت کرد که در هر زمانی ، در هر مکانی ، در هر شرایط و موقعیتی فقط و فقط روی خدا حساب باز کنم ، خدایی که کنترل تمام زندگی ام را در دستان باورهایم قرار داده و این عین عدالت خداوند است.

پس از اون شروع به شناسایی باورهای محدود کننده ای کردم که مثل سرعت گیر مانع از رشد و پیشرفت من می شد و بعد شروع به ساختن باورهای قدرتمند کننده ای کردم که به من احساس خوب و آزادی داد و باعث شد که در مسیر آموزش پولسازی مداوم و پایدار و کار صادرات گام هایی بردارم که در نوع خودشان بی نظیر و منحصفر به فرد بودند و هنوز هم هستند.

از سال ۹۲ صادرات رو شروع کردم ولی ترس های زیاد من باورهای محدود کننده ای رو در من ساخته بود که نمی ذاشت من به پولسازی مداوم و پایدار برسم.

باورهای محدود کننده که از ترس های من نشات  میگرفت من را وارد مسیر پر چالشی کرده بود  که در کنار سودهایم ضررهای سنگینی هم داشتم که کل زندگی ام را تحت شعاع قرار میداد و بعد از کلی تلاش اون ضررها رو جبران میکردم باز ضررهای دیگه ای ایجاد می شد که من رو از صادرات که عاشقانه دوستش داشتم و دارم، متنفر میکرد و میگفتم دیگه به صادرات ادامه نمیدم اگر توی خونه بمونم و هیچ کاری نکنم حداقل ضرر نمی کنم و توی خونه بودن بهتر از این نوع صادراته .

۴ ماه صادرات رو تعطیل کردم و به طور شبانه روزی روی شناسایی باورهای محدود کننده خودم در مورد صادرات کردم و دیدم این باورها به طور ریشه ای و از بچگی در ذهن همه ما ریشه دوانده و این قدر این باورها عمیق شدند که باید تا پایان عمر روی آنها کار کنیم و به نظر من مهمترین و بزرگترین این باورها، تجارت همراه با سود و ضرر است که وقتی من این باور رو با باور اینکه تجارت همیشه همراه با سود است جایگزین کردم درهایی از ثروت و فراوانی وارد کارم شد.

من در دوره روانشناسی تجارت تک ، تک باورهای محدود کننده ای که مثل سرعت گیر و حتی مثل دیوار چین مانع از پولسازی مداوم و پایدار شما میشه رو شناسایی کردم و گفتم چگونه باورهای قدرتمند کننده رو بسازی که به پولسازی مداوم و پایدار برسی.

هم اکنون هدف های خیلی بزرگی دارم که در مسیر آنها قدم گذاشتم و دارم برای رسیدن به اهدافم باورهای قدرتمند کننده ای میسازم که این باورها من را به مسیر ساده ای هدایت میکنه که باید به ایده هایی که بهم داده میشه عمل کنم و با عمل کرده به این ایده ها هدفم رو تجربه میکنم و گرنه باوری که به عمل نیانجامد یک توهم بیش نیست و بعد بروم سراغ هدف بعدی و این کار تا آخر عمرم ادامه داره .

اگر میخواهی پولسازی مداوم و پایدار رو تجربه کنی با من همراه شو تا با ساختن باورهای قدرتمند کننده به مسیر اختصاصی و منحصر به فرد الهی خودت هدایت بشی و به ایده هایی که نتیجه ساختن باورهای قدرتمند کننده است عمل کنی و مرحله به مرحله جلو بری و تکامل خودتو طی کنی تا به پولسازی مداوم و پایدار برسی آن موقع همه چیز فرق میکنه و:

  • خدای خودتو بهتر از قبل عبادت میکنی
  • شکر گذاری تو زمین تا آسمان با قبل  فرق میکنه
  • ارتباطت با خانواده و دوستان کاملا فرق میکنه
  • عزت نفس و ارتباطت با خودت به شکل دیوانه واری عوض میشه
  • خلاصه زندگی ات کاملا دگرگون شده و با آرامش و آزادی به زندگی کردن ادامه میدی .

مسیر اختصاصی و منحصر به فرد الهی که از آن صحبت میکنم  مسیر اقلیت است و تعداد کمی هستند که این مسیر رو باور می کنند و می پذیرند که در این مسیر گام بردارن و با درک کردن این مسیر به ایده هایشان عمل کنند و بتوانند نتایجی بسازند که همیشه آرزویش رو داشتند.

پس تمرکز خودت از روی شریک ، همکاران ، دوستان ، خانواده و حتی مردم بردار و فقط تمرکزتو روی خودت بذار و با شناسایی باورهای محدودکننده و رها کردن آنها، ساختن باورهای قدرتمند کننده وارد مسیر اختصاصی و منحصر به فرد الهی خودت بشی و مرحله به مرحله تکامل تو طی کنی و از مسیر نهایت لذت رو ببری و بعد پولسازی مداوم و پایدار خود به خود اتفاق میافته فقط باید در مسیر اختصاصی و منحصر به فرد الهی خودت بمونی و با کنترل ذهن از وسوسه ها و قدم گذاشتن در مسیرهای دیگه پرهیز کنی.

اگر تا اینجا به خواندن ادامه دادی بدون که آمادگی اینو داشتی که پولسازی پایدار و مداوم را تجربه کنی و گرنه هزاران نفر به این صفحه هدایت شدن ولی با خواندن چند خط صفحه رو بستن و ادامه ندادن چون آمادگی شو نداشتن و در مدار ثروت نبودن ولی آمادگی به تنهایی کافی نیست و باید تصمیمی از جنس جهاد اکبر بگیری تا بتونی باورهای محدودکننده ای که از بچگی در ذهنت از طرف خانواده ، معلمان ، جامعه و دوستان ریشه دوانده رو رها کنی و به جای آنها باورهای قدرتمند کننده ای بسازی که به مسیر اختصاصی و منحصر به فرد الهی خودت هدایت بشی و گرنه مثل هزاران نفر دیگه فقط اطلاعاتی رو خواندی.

باید تصمیمی از جنس جهاد اکبر بگیری و هر روز و هر ساعت تمرکزتو روی باورهات بگذاری تا بتونی در مسیر اختصاصی و منحصر به فرد الهی خودت بمونی و گرنه ذهنت به راحتی موفقیت هایتو فراموش میکنه و چشم بهم میزنی می بینی در مسیر پر از سرعت گیر و پیچ و خم افتادی که از آن لذت نمی بری.

برای اینکه بتونی مسیر اختصاصی و منحصر به فرد الهی خودتو پیدا کنی میتونی اینجا کلیک کنی و دوره مناسب خودتو خرید کنی و روی خودت تمرکز و سرمایه گذاری کنی نه طلا ، دلار ، بورس یا هر چیز دیگه ای که مربوط به خودت نیست و کنترلی روی آن نداری تا مرحله به مرحله تکامل تو طی کنی و از مسیر لذت ببری و با ماندن در مسیر اختصاصی و منحصر به فرد الهی خودت پولسازی پایدار و مداوم رو تجربه کنی.

اگر شرایط مالی پرداخت دوره ها رو نداری یعنی آمادگی لازم برای شرکت کردن در دوره ها رو نداری پس میتونی اینجا کلیک کنی و از فایل های تلویزیون ما استفاده کنی تا شرایط مالی خودتو بهتر کنی تا بتونی دوره مورد نظرتو خرید کنی و نتایج ات رو چند برابر کنی.

از اینکه خواستی مسیر اختصاصی و منحصفر به فرد الهی خودت پیدا کنی که همان مسیر علاقه ات است یا قبلا مسیر تو پیدا کردی و میخواهی اونو بهبود بدی بهت تبریک میگم و این مژده رو بهت میدم که ارزششو  داره که تصمیمی از جنس جهاد اکبر بگیری و در مسیر اختصاصی و منحصر به فرد خودت بمونی و زندگی را به شکلی تجربه کنی که میخواهی.

الیاس اخلاصی، مدیر و موسس شرکت کشاورزان چهارفصل

بیایید صحبت کنیم

ما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا درباره اهداف خود به گفتگو بپردازیم

کشاورزان چهارفصل
کشاورزان چهارفصل
کشاورزان چهارفصل
کشاورزان چهارفصل