کشاورزان چهارفصل

قیمت اصلی دوره ۹/۹۰۰/۰۰۰ تومان است ولی بنا به درخواست دوستان زیادی که می‌خواهند از شروع دوره با ما همراه باشند، تصمیم گرفتیم دوره را با قیمت ۵،۹۰۰،۰۰۰ تومان شروع کنیم. سپس یکشنبه هر هفته به صورت پلکانی قیمت دوره افزایش داده می‌شود تا به قیمت اصلی برسد.

دوره روانشناسی صادرات

همین الان در این دوره ثبت نام کن

قیمت اصلی: ۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان

قیمت فعلی: ۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان

برگزاری دوره به صورت آنلاین

بهترین، معنوی ترین، تاثیرگذارترین و پولسازترین شغل جهان صادرات است.

میدونم مثل سال ۹۲ من، اشتیاق و انرژی زیادی داری که صادراتتو هرچه سریعتر شروع کنی یا اینکه قبلا شروع کردی و میخای حالا کارتو گسترش بدی ولی با اینکه در دوره های مختلف صادراتی شرکت کردی ولی نتونستی به نتیجه دلخواهت برسی.

دلیل آن این است که تو اطلاعات صادراتی خودتو افزایش دادی ولی مهارت های خودتو از جمله: مهارت قدرت تصمیم گیری، مهارت حل مسئله، مهارت تمرکز، مهارت خلاقیت در انجام کارها، مهارت مسئولیت پذیری در انجام کارهای اجرایی و همچنین مهارت پولسازی پایدار را افزایش ندادی و فقط اطلاعات فنی خوبی در مورد صادرات داری که نمیدونی چگونه و کجا از این اطلاعات استفاده کنی. نداشتن این مهارت ها باعث میشه با اینکه اطلاعات خوبی داری ولی ترس هات مانع شروع کردنت بشن و اگر بدون این مهارت ها صادراتتو شروع کنی با گرفتن تصمیمات اشتباه و قدم گذاشتن در مسیر نادرست صادرات، خودتو در باتلاق گیر می اندازی و آسیب های مالی ، روحی و … زیادی به خودت میزنی و در نهایت میگی که کاشکی صادرات رو شروع نمیکردم.

اینجا یاد میگیری مهارت های خودتو افزایش بدهی که خودتو مثل یک گلادیاتور قوی و خودساخته کنی و بدون وابستگی به کسی و چیزی در مسیر درست صادرات گام برداری و از اطلاعاتی که داری و مهارت هایی که الان کسب میکنی در زمان و مکان مناسب استفاده کنی که نتیجه آن پولسازی پایدار، مداوم و رشد همیشگی است.

هدف دوره روانشناسی صادرات چیست؟

۱٫ در این دوره مهارت تصمیم گیری درست رو کسب می کنی، چون در صادرات نیاز است که تصمیمات زیادی رو بگیری و اگر این تصمیمات درست باشه باعث موفقیت مالی ، افزایش جایگاه اجتماعی ، افزایش اعتبار در بین افراد و شرکت های داخلی و خارجی میشه.

۲٫ در این دوره مهارت حل مسئله رو به دست میاری و بجای فرار از مسائل میتونی از حل مسائل پول بسازی. علاوه بر این شجاعتت بیشتر میشه ، توانایی ها و مهارت خودتو بیشتر باور میکنی و همچنین اعتبار تو در بین افراد و شرکت های داخلی و خارجی افزایش پیدا میکنه .

۳٫ در این دوره مهارت تشخیص اصل از فرع رو یاد می گیری تا باعث بشه که همیشه تمرکزت روی اصل باشه، چرا که در صادرات پیشنهادهای وسوسه انگیز که باعث رفتن تو به حاشیه میشه زیاده و اگر نتونتی اصل رو از فرع تشخیص بدهی، باعث میشه خودتو غرق در مشکلاتی کنی که بیرون آمدن ازش کار سختیه.

۴٫ در این دوره این مهارت رو پیدا میکنی که از وابستگی به پول ، وام ، قرض و شریک رها بشی و آزادانه و بدون وابستگی صادراتتو انجام بدی.

۵٫  در این دوره این مهارت به تو داده میشه که چگونه مرحله به مرحله قدم برداری و با رعایت اصل تکامل از مسیر درست صادرات لذت ببری ولی اکثرا صادرکنندگان با عجله کردن و عدم رعایت اصل تکامل در مسیر نادرست صادرات جلو می روند که به خودشان ضررهای مالی ، اعتباری و اجتماعی زیادی می زنند.

۶٫ در این دوره یاد می گیری که چگونه خودتو در مسیر درست پولسازی پایدار قرار بدی و چگونه خودتو متعهد کنی که در این مسیر ادامه بدی که نتیجه آن پولسازی ، رشد و پیشرفت مداوم است.

میدونم که در پی خواسته ای که داشتی به این صفحه هدایت شدی ، پس تا آخر با من همراه شو...

آنچه باعث موفقیت ما در صادرات میشه داشتن باورهای قدرتمند کننده با مهارت های لازم  و آنچه باعث شکست ما میشه باورهای محدودکننده و نداشتن مهارت های لازم است.

اولین مهارتی که از آن صحبت کردیم قدرت تصمیم گیری درست بود.

مهمترین تصمیم هر انسانی تصمیم به تغییر دادن خودش است چون :

تغییر لازمه زندگی نیست بلکه خود زندگی است.

باورهای غلطی که از گذشتگان و نسل به نسل به ما رسیده و ما بدون هیچ فکر و تعقلی اونها رو پذیرفتیم، باعث این شده تا نتایجی مشابه نتایج گذشتگان خودمون بگیریم.

بزرگترین باور مخرب صادرات که از گذشتگان به ما ارث رسیده این است که :

صادرات همراه با سود و ضرر است. 

در اولین فیلم زیر توضیح دادم که این باور چه بلایی بر سر تو میاره و تغییر این باور چه دری از نعمت ها رو به روی تو باز میکنه که قبلا خودتون با دست های خودتون این درها رو بسته بودین.

یکی از مهارت های مهم دیگه عدم وابستگی به پول است که اگر این مهارت رو در خودت افزایش ندهی همیشه به مسیری هدایت میشی که هر کاری میخواهی انجام بدهی نیاز به سرمایه اولیه داره و همیشه حسرت داشتن سرمایه اولیه رو میخوری و به دنبال سرمایه گذارهای مختلفی میگردی که باید اونها رو قانع کنی و کلی ضمانت نامه ( چک ، سفته ، سند ملکی و … ) بزاری تا سرمایه لازم برای شروع صادرات رو بدست بیاری که اغلب نتیجه این همکاری صادراتی به شکست می انجامد چون بدون آمادگی و عدم رعایت تکامل صادرات انجام دادی  که با تصمیمات اشتباه برای خودت ضررهای مالی ایجاد می کنی.

در دومین فیلم زیر توضیح دادم که وابستگی به پول بهت چه آسیب هایی میزنه و عدم وابستگی به پول چه موهبت هایی رو برات ایجاد میکنه.

مهارت دیگه ای که خیلی مهمه و باید بدست بیاری مهارت حل مسئله است که اغلب صادرکنندگان از آن فرار میکنند و با تقلید کردن همان کاری که دیگران انجام میدهند رو انجام میدهند و خودشان رو مشغول کارهای غیر ضروری می کنند که همه قادر به انجام آن هستند.

به این فکر کردی جف بزوس موسس آمازون و شخصی که ۶۰ درصد فروش جهان در وبسایت آمازون انجام میشه، بدون حل مسئله و تنها با تقلید از وبسایت ebay و alibaba که قبل از آمازون شروع کرده بودند آیا میتونست به این جایگاه برسه؟

این فیلم رو ببینید و بعد از دیدن فیلم یک نمونه حل مسئله ای که ما انجام دادیم که نتیجه آن پولسازی و افزایش اعتبار ما در بین افراد و شرکت های داخلی و خارجی شد رو با جزییات توضیح میدم.

مسئله ای که ما حل کردیم این بود که تهیه محصولات افزایش ماندگاری ما برای محصولات کشاورزی تا قبل از شروع کرونا از کشور چین و ایتالیا انجام میشد و بعد شیوع کرونا که ارتباطات محدود شد شرکت وارد کننده اطلاع داد که نمی تونیم به شما از این به بعد این محصولات رو تحویل بدهیم و ما در حال صادرات به روسیه بودیم و اگر از محصولات افزایش ماندگاری استفاده نمی کردیم  بخاطر  ترافیک مرزی و فاصله دو هفته ای رسیدن کانتینر یخچالی به مسکو، محصولات مان خراب میشد و از طرفی هم قرارداد داشتیم و باید محصولات رو در زمان مقرر تحویل میدادیم.

شرکت ما شروع به جستجو و پیگیری برای حل این مسئله کرد که مراحل آن به شرح زیر است:

مرحله اول: محصولات افزایش ماندگاری رو به آزمایشگاه ارسال کردیم تا بفهمیم مواد شیمیایی تشکیل دهنده این محصولات چیه.

مرحله دوم: شروع به تحقیق و بررسی فرمول شیمیایی آن ها در مقالات و منابع انگلیسی کردیم.

همزمان، با یک شرکت دانش بنیان ایرانی آشنا شدیم که آن ها یکی از محصولات افزایش ماندگاری که محصول جاذب اتیلن بود رو تولید می کردند که با صحبت ها و مذاکراتی که داشتیم گفتیم محصول جاذب اتیلن رو با چه کیفیتی میخواهیم و اونا هم طی مدتی نزدیک به دو ماه برای شرکت ما تولید کردند.

ناگفته نماند در همین حین ما از جاذب اتیلن آن شرکت روی چند محصول خود در سردخانه آزمایش کردیم که نتیجه خوبی داشت. پس تا آماده شدن جاذب اتیلن درخواستی ما، از جاذب اتیلن آن ها استفاده کردیم.

این باعث شد که ما این جاذب اتیلن ها رو با  قیمت کمتر از قبل خرید کنیم و به هر میزانی که بخواهیم سفارش بدهیم و در سریعترین حالت ممکن تحویل بگیریم  .

مرحله سوم: محصول جاذب اتیلن رو با برند Globalfoodsun که برند شرکت خودمان است شروع به تولید کردیم و به دیگران هم با قیمت مناسب فروختیم و بجای فرار از حل مسئله پولسازی خوبی ایجاد کردیم.

مرحله چهارم: محصول جاذب اتیلن هایی که تولید میشه فقط یک نمونه عمومی دارد و برای تمام محصولات از آن استفاده میشه ولی چون دمای حمل و نقل هر محصول فرق میکنه و اکثر صادرکنندگان این رو نمیدونستن که باید هر محصول رو روی چه دمایی قرار بدهند و با اینکه از جاذب اتیلن استفاده میکردند محصولاتشان کاملا سالم به مقصد نمی رسید.

تصمیم گرفتیم که محصول جاذب اتیلن رو برای اولین بار در جهان برای هر محصول به صورت جداگانه تولید کنیم و روی بسته بندی: دمای حمل و نقل محصول، میزان رطوبت لازم و اینکه چند ساعت برای پیش سرمایش در سردخانه بمانند رو درج کردیم که صادر کنندگان به راحتی بتونن از این اطلاعات استفاده کنن و محصولاتشون رو سالم به مقصد برسونن که باعث افزایش اعتبار محصولات ایرانی در بازارهای صادراتی می شود و همگی از این افزایش اعتبار بهره خواهیم برد.

در ادامه همکاری با این شرکت بنا به مسائل و نیازهایی که در مسیر صادرات پیدا کردیم به درخواست ما محصولات دیگری از جمله انواع قارچ کش ها، جاذب رطوبت و جاذب اکسیژن به سفارش ما برای ما  تولید کردند.

در زیر تصاویر تعدادی از محصولاتمان رو براتون میزارم.

کشاورزان چهارفصل

محصول جاذب اتیلن بادمجان

کشاورزان چهارفصل

جاذب اتیلن گیلاس شلیل و زردآلو

کشاورزان چهارفصل

محصول جاذب رطوبت

کشاورزان چهارفصل

محصول جاذب اکسیژن

 صادرات یک فرآیند افزایش مهارت است.

به اندازه ای که بتونین مهارت هاتون رو افزایش بدین میتونین کسب و کارتون رو در صادرات رشد و گسترش بدین و پولسازی بیشتری بکنین که این افزایش مهارت ها هم مرحله به مرحله به وجود میاد .

با شروع کردن و افزایش مهارت ها در هر مرحله شما هم به اندازه کسب و کار صادراتی تون رشد میکنین و همراه کسب و کار صادراتی تون بزرگ میشین .

دلیل ورشکسته شدن افراد در صادرات به دو دلیل زیر است :

 • کسب و کارشون بزرگ شده ولی چون مهارت هاشون رشد نکرده تصمیمات اشتباه زیادی میگیرند که باعث ضررهای مالی ، از دست دادن اعتبار و مشتری می شود.
 •  بخاطر حرص و طمع عجله می کنند و بار رعایت نکردن تکامل شان  وارد مسیر نادرست صادرات می شوند و خودشان را نابود میکنند.

در زیر فیلم بسته بندی دو تا از محصولات مون رو گذاشتیم که ببینید و در آخر این صفحه تعدادی از عکس های صادراتی خودمان و عکس های برگزاری دوره های مختلف حضوری رو گذاشتیم که ببینید.

بخش ها و قسمت های دوره روانشناسی صادرات :

دوره شامل ۱۲ بخش است که هر بخش از چهار قسمت منحصر به فرد تشکیل شده است :

 • قسمت اول هر بخش شامل تعدادی فیلم آموزشی در مورد آن بخش است که به صورت اختصاصی و منحصر به فرد ضبط شده است که چگونه مهارت هایمان را افزایش بدهیم و چگونه با افزایش مهارت ها عزت نفس و شخصیت مان را قوی تر کنیم تا آماده شویم برای مسیرهای پولسازتر چون من و تو براساس شخصیت و مهارت هامون به مسیری هدایت می شویم که با شخصیت و مهارت های  حال حاضر من و تو هماهنگی داشته باشه و خیلی از صادرکنندگان و فعالان حوزه تجارت این را نمی دانند و بجای تمرکز و توجه روی افزایش مهارت ها و قوی کردن شخصیت شان ،توجه و تمرکز اصلی شان روی یادگیری مسائل فنی است که باعث میشه کارشان بزرگ بشه ولی شخصیت و مهارت های خودشان  رشد نکنه و باعث ورشکسته شدن خودشان به همین سادگی می شونند.
 • قسمت دوم هر بخش یک پروژه اختصاصی در مورد باور فراوانی در صادرات را بررسی میکنم و در مورد آن توضیح میدهم تا ذهنمون بیشتر و ساده تر باور فراوانی را بپذیرد چون مهمترین عاملی که باعث میشه ما از ثروت و نعمت دور بشیم باور کمبود است بخاطر همین من در هر بخش به صورت اختصاصی و منحصربه فرد یک پروژه را در مورد فراوانی بررسی میکنم یعنی در کل دوره ۱۲ پروژه بین المللی را بررسی میکنم تا ذهنمون قدم به قدم  بپذیره که هر روز جهان هستی در حال گسترش است و هر روز نعمت ها و ثروت ها بیشتر و بیشتر میشه وبعد از پذیرش من و تو به مسیرهای پولساز و ثروت آفرین هدایت می شویم.
 • قسمت سوم هر بخش با جزییات کامل در مورد مسئله ای اختصاصی که حل شده صحبت میکنم تا اولا باور کنیم که همه مسائل حل شدنی هستند و راه حل ساده و قابل اجرا در درون خودشان دارنند و دوما یاد بگیریم که چگونه باید یک مسئله را قدم به قدم حل کنیم چون به اندازه ای که مسئله حل میکنیم ثروت و پول را وارد زندگی و کارمان میکنیم هرچه حل مسئله بزرگتر باشه پولسازی بیشتری میکنیم و در این دوره در مجموع ۱۲ حل مسئله را با جزییات کامل بررسی میکنم که ذهنمون ببینه چقدر مسائلی که فکر می کردیم خیلی سخت و غیرقابل حل هستند به وسیله یک نفر در جهان که به این مسئله به صورت متفاوت نگاه کرده آن مسئله را حل کرده و مراحل حل مسئله را یاد بگیریم.
 • قسمت چهارم هر بخش در مورد زیبایی ها و توجه به نکات مثبت در صادرات صحبت می کنم چون مهمترین اصل جهان هستی این است که به هر چیزی توجه کنیم آن را وارد زندگی و کارمان میکنیم و من میخواهم به صورت آگاهانه توجه مان را روی نکات مثبت و زیبایی های صادرات ببرم تا به مسیرهای ساده تر و پولسازتر و لذت بخش تر هدایت شویم چون من و تو با کانون توجه مون انتخاب میکنیم که به مسیر هموار و ساده صادرات هدایت شویم یا به مسیر سنگلاخی و سخت صادرات و جالب اینکه بالای ۸۰ درصد صادرکنندگان و فعالان حوزه تجارت  کانون توجه شون در مورد مسائل و مشکلات صادرات است و به صورت نااگاهانه و به دست خودشان وارد مسیرهای سنگلاخی و سخت صادرات می شونند که هر روز این مسائل و مشکلات هم بیشتر و بیشتر میشه و در مجموع ۱۲ قسمت در مورد زیبایی و نکات مثبت صادرات صحبت میکنم که تا الان به خاطر کانون توجه تون که سمت اخبار ، مسائل و مشکلات صادرات بوده اجازه دسترسی و دیدن این زیبایی ها را از خودتان سلب کردین و الان آگاهانه و متمرکز کانون توجه تون را روی زیبایی ها و نکات مثبت صادرات می زارین تا به مسیرهای هموار و ساده صادرات هدایت بشین تا از صادرات خودتان لذت ببرید.

ویژگی های منحصر به فرد دوره روانشناسی صادرات :

 • ترتیب بخش ها و ترتیب گفتن مطالب با دقت و حساسیت بالایی صورت گرفته تا هر بخش و هر مطلب ، بخش و مطلب بعدی رو تکمیل کنه تا تو ساده خودتو با دوره هماهنگ کنی و همزمان با پیشرفت دوره مهارت هات افزایش پیدا کنه و شخصیت تو قوی تر بشه و از مسیر متفاوت و منحصر به فرد آموزشی ات بیشترین بهره وری و نهایت لذت را ببری و ساده تر این مسیر را ادامه بدهی.
 • مطالب به ساده ترین شکل بیان شده تا حرفهای من را ساده تر و سریعتر باور و سریعتر عمل کنی و به اندازه ای که حرفهای من رو باور میکنی و به اندازه ای که به آنها عمل میکنی میتونی برای خودت نتیجه ایجاد کنی.
 • از تخته برای آموزش استفاده کردم تا در توضیح مطالب دستم باز باشه و بتونم براحتی بنویسم ، براحتی شکل رسم کنم تا بتونم منظورم را ساده تر و واضح تر بیان کنم تا تو ساده تر و سریعتر حرفهایم را باور کنی و به آنها عمل کنی و به اندازه ای که حرفهایم را بپذیری، باور کنی و به آنها عمل کنی میتونی نتیجه بگیری یعنی هیچ انتهایی در نتیجه گیری تو از این مطالب وجود نداره و اگر تو یک سال دیگه یا سه سال دیگه یا پنج سال دیگه هم این مطالب را دوباره گوش کنی چیزهای جدیدتری یاد میگیری که قبل از آن بهش توجه نکرده بودی چون هر دفعه که باورهای تو تغییر میکنه تو چیزهای جدیدتری رو از مطالب دوره یاد میگری.
 • از اضافه گویی و اطلاعات تئوری به طور کامل پرهیز کردم و مطالب به صورت کاملا کاربردی ، مفهومی همراه با دستورالعمل و تمرین های مختلف بیان شده و  از تجربیات صادراتی خودم صحبت کردم که باعث میشه از آزمون و خطا کردن های من پرهیز کنی و به اندازه ای که حرفهای من را بپذیری و باور کنی و به آنها عمل کنی میتونی به مسیرهای ساده و هموار صادرات هدایت بشی و از مسیر صادرات کردن خودت لذت ببری چون من و تو براساس باورهایمان مسیرمان را مشخص میکنیم که ساده و هموار باشه یا سنگلاخی و سخت.

همین الان در این دوره ثبت نام کن

مدرس‌ دوره « استاد الیاس اخلاصی » کیست؟

سوالات متداول

شما می توانید با استاد دوره با هماهنگی قبلی از طریق تماس تلفنی و ارسال پیام در واتساپ در ارتباط باشید و مسائل خود را با مشاوره ایشان حل کنید.

قطعا بله. چون مهارت های لازم و درست را کسب می کنی و باعث میشه در مسیر ساده و درست صادرات قرار بگیری و مرحله به مرحله یاد می گیری که چگونه  صادرات رو شروع کنی.

 • افرادی که می خواهند صادرات را شروع کنند و در مسیر ساده و درست صادرات قرار بگیرند و بتوانند پولسازی پایدار و استقلال مالی را تجربه کنند.
 • افرادی که مشغول صادرات هستند ولی به خاطر قرار گرفتن در مسیر نادرست صادرات مشکلات متعددی در این زمینه دارند و می خواهند تغییر مسیر بدهند و به پولسازی پایدار و مداوم برسند و از کار صادرات لذت ببرند.

خیر. چون ساختار این دوره برای افزایش مهارت های شما بنا شده است پس هیچ پیش زمینه اطلاعاتی و فنی نیاز ندارید.

قطعا بله ، و این موضوع نه تنها بد نیست بلکه برای شما خیلی هم خوبه چون مثل لوح سفیدی می مانید که روی این لوح سفید اصول ثابت و درست صادرات نوشته میشه که شما را به درست ترین و ساده ترین مسیر صادرات هدایت میکند ولی اغلب افراد مثل قبل خود من آموزش های نادرستی را دیدیم که ما رو به حاشیه و بیراهه بردند و من کلی زمان ، انرژی و تمرکز گذاشتم و هنوز هم دارم میزارم که با تکرار و توجه به اصول ثابت صادرات ذهنم را از مطالب حاشیه ای که قبلا آموزش دیدم پاک کنم و اطلاعات درست را جایگزین آنها کنم.

همین الان در این دوره ثبت نام کن

تعدادی از تصاویر صادرات ما در سال‌های مختلف

تعدادی از تصاویر دوره های حضوری ما در سال های مختلف

۲ ديدگاه

 1. 2023-02-14

  من این دوره رو خط به خط یاداشت کردم و گوش دادم، ممکنه صحبت ها در ابتدا به نظر منطقی نیاد و یکم پذیرشش برامون دشوار باشه اما هرچه که پیش میروید متوجه میشوید که درون شماست که باورهای منفی به قدری زیاد هست که نمیزاره این باورهای مثبت جایگزین بشه برای همین توی ذهنتون دچار یک دوگانگی می‌شید ،اگر به این باورهای مثبت دل بدید و خودتون رو خالی از باورهای منفی درنظر بگیرید به زودی این اتفاق می‌افته و دیگه مغز بدوی شما هیچ جبهه ای نمیگیره .مثل زخمی که شروع به ترمیم شدن می‌کنه با شنیدن هر باور اون زخم در بدن شما التیام پیدا می‌کنه ، با شنیدن هر باور یادتون میاد که اینجا اشتباه کردید .یادتون میاد که چه عواملی باعث شده که شما آنقدر در مدار پایین و منفی قرار بگیرید پس شروع میکنید به تغییر کردن خصوصا اینکه اگه مثل من زمینه داشته باشید چون من خودم به دنبال موفقیت هستم ذهنم آمادگی پذیرش باورها رو داشت اما نمیدونستم چکار باید بکنم و باورهای درست چیا هستن رو توی این دوره یاد گرفتم ،با اینکه کتابهای زیادی خونده بودم اما تاثیر کلام برای من بیشتر بود انگار . این دوره نزدیک به هشتاد باور رو بررسی می‌کنه که باعث میشه دیدتون نسبت به صادرات تغییر کنه و به طبع اون اتفاقات بهتری براتون بیوفته .‌‌موفق باشید . ممنون از جناب اخلاصی

 2. 2023-10-02

  درود بر دوستان
  این دوره رو خریداری و استفاده کردم
  اگر بخوام دوره روانشناسی صادرات رو خیلی خلاصه توضیح بدم : پیشگیری بهتر از درمان است
  تمام باید و نباید های صادرات رو قبل از شروع صادرات به صورت عملی یاد گرفتم و کمک کرد اگاهی پیدا کنم از هزاران ضرر که ممکن در مسیر پیش بیاد جلوگیری کنم .

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.